گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/10 تعداد بازدید: 40
print
برگزاری دوره آموزشیاری قرآن کریم در موسسه الشفاءشهرکرد

مدیر موسسه الشفاء شهرکرد گفت: دوره آموزشیاری قرآن کریم با هدف ارتقای دانش قرآنی مربیان قرآن به مدت ۸۴ ساعت در این موسسه برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، فرشته امیری، مدیر موسسه الشفاء، با اشاره به برگزاری دوره آموزشیاری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه خواهران گفت:۲۵ نفر در این دوره شرکت می‌کنند.

مدیر موسسه الشفاء بیان کرد: این دوره آموزشی به مدت ۸۴ ساعت با محور های روش تدریس، آموزش مبانی اصول قرائت قرآن کریم، آموزش احکام و کارگاه اصلاح قرائت نماز برگزارمی شود.

امیری افزود: طی اجـرای این طرح، علاقمندان به معلّمی و تـدریـس و تعلیم علوم و فنـون رشـته قرائت قرآن کریم « روخـوانـی و روانخوانی قرآن »و « صحّت قرائت نماز» پس از احـراز شرایــط گزینــش در ۴۲ جلسه آموزش حضوری، شامل جلسات آموزش دروس: ۱ -روش تدریـس روخوانی و روان خوانی ۲-آموزش روش کارورزی بخـش خوانی، کلمه خوانی و روانخوانی قرائت تحقیق آموزشی ۳ -احکام عمومی و احکام قرآنی شرکت نمـوده و در پایـان پـس از موفقیت درآزمونهای پایانی، ضمن اخذ گواهینامه مربوطه، به‌عنوان مربیان دوره های عمومی قرائت قرآن کریم ( سطوح ۱و ۲ ) به تدریس دروس فوق خواهند پرداخت.

وی دارا بودن بودن گواهی پایان دوره قرائت قرآن کریم( سطح ۲) و ترجمـه و مفـاهیم قـرآن کـریم (سطح ۱ ) یـا قبـولی در آزمونهای ورودی معادل را شرط شرکت در این دوره دانست.

امیری افزود: قبولی در آزمون کتبی قواعد روخوانی و روانخوانی با حد نصاب نمره قبولی در این درس که ۱۶ از۲۰ است، شرط حضور آن دسته از شرکت کنندگانی است که گواهی پایان دوره قرائت و ترجمه مفاهیم را ندارند.

مدیر موسسسه الشفاء گفت: داوطلبانی که از زمان صدور گواهینامه ایشان بیشتر از ۲ سال سپری شـده باشـد باید در آزمونهای ورودی مطابق با آزمون پایانی«قرائت قرآن سطح ۲» شرکت نمایند.

امیری در پایان گفت: علاقمندان برای شرکت در این دوره با شماره ۰۹۱۳۳۸۴۷۱۹۹ تماس حاصل نمایند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک