گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/08/23 تعداد بازدید: 15
print
اعلام نتایج دومین مرحله آزمون اعطای مدرک به حفاظ قرآن در چهارمحال و بختیاری

سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری گفت: نتایج آزمون مرحله دوم دوازدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

 

 
به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری،  با اعلام این خبر، گفت: مرحله نخست دوازدهمین دوره آزمون‌ اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم جمعه ۲۲ اردیبهشت‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور و به صورت کتبی در سراسر استان برگزار شد.
وی افزود: در مرحله نخست این آزمون ۱۱۰ حافظ در استان به رقابت پرداختند که از این تعداد ۴۸ نفر با دریافت نمره حد نصاب از سوی سازمان دارالقرآن الکریم کشور به مرحله دوم راه یافتند.
تقی پور گفت: مرحله دوم دوازدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم با حضور قبول‌شدگان مرحله کتبی این آزمون پنجشنبه ۲۶ مردادماه در سالن همایش‌های اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری به صورت شفاهی برگزار شد.
وی با بیان اینکه در مرحله دوم این آزمون زهرا رضایی موفق به کسب مدرک تخصصی درجه ۵ و زهرا رئیسی، رضیه شهیدانی و سجاد احمدی موفق به کسب گواهینامه حفظ پنج جزء شدند، افزود: آزمون‌های طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن هرسال در چهار مرحله به همت سازمان دارالقرآن کریم برگزار می‌شود که امسال دوازدهمین دوره آن برگزار شد.
سرپرست اداره امور قرآنی استان بیان کرد: بر اساس این آزمون حائزان مدارک درجه ۱ مدرکی معادل دکترا، درجه ۲ حفظ مدرک معادل فوق‌لیسانس، درجه ۳ حفظ مدرک معادل لیسانس، درجه ۴ حفظ مدرک معادل فوق‌دیپلم و درجه ۵ حفظ مدرک معادل دیپلم دریافت می‌کنند.
تقی پور در پایان گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند برای مشاهده نتیجه آزمون به سایت تلاوت و آدرس بار http://hefz.telavat.com/Account/Login مراجعه کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک