گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/17 تعداد بازدید: 999
print
استعدادهای قرآنی در چهارمحال و بختیاری شناسایی می شوند

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: با راه اندازی مجمع قرآنیان می توان نخبه ها و استعدادهای قرآنی در استان شناسایی و به مسابقات استانی و کشوری اعزام کرد.


به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت بالایی در زمینه قرآن دارد که با ایجاد مجمع قرآنیان در استان می توان از این ظرفیت عظیم استفاده کرد.

 

وی با اشاره به نخبه ها و استعداهای قرآنی در چهارمحال و بختیاری افزود: مجمع قرآنیان برای آموزش های قرآن به مردم به خصوص جوانان و نوجوانان و کشف استعدادهای قرآنی راه اندازی شده است.

 

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه مجمع قرآنیان استان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر راه اندازی می شود ابراز کرد: اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان برنامه های ویژه ای برای دهه مبارک فجر دارد که راه اندازی مجمع قرآنیان استان یکی از مهمترین آن ها است.

 

تقی پور، نخبگان و چهره های موثر قرآنی استان در خصوص برنامه ها، سیاست ها و رویداد های قرآنی و حساسیت در برابر مسائل فرهنگی روز، ایجاد یک شبکه نیروی انسانی و متعهد در حوزه های مختلف قرآن، ایجاد زمینه هم اندیشی را از جمله اهداف راه اندازی مجمع قرآنیان در استان عنوان کرد.

 

وی تصریح کرد: ارائه راهکارهای مناسب برای ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های قرآنی، اظهار نظر و اعلام مواضع صریح اساتید و بازنگری در فرآیند آموزش قرآن کریم از دیگر اهداف راه اندازی مجمع قرآنیان در استان است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک