گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/05/23 تعداد بازدید: 106
print
اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در ارزیابی سالیانه، شایسته تقدیر شناخته شد

نتایج ارزشیابی و رتبه بندی فعالیت های قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی استان ها اعلام شد که بر اساس آن ۴ استان به عنوان استان های برتر و ۶ استان از جمله چهارمحال و بختیاری به عنوان استان های شایسته تقدیر معرفی شدند.

 نتایج ارزشیابی و رتبه‌بندی فعالیت‌های قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی استان‌ها اعلام شد که بر اساس آن ۴ استان به عنوان استان‌های برتر و ۶ استان از جمله چهارمحال و بختیاری به عنوان استان‌های شایسته تقدیر معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، سیدجعفر صادقی مدیر دفتر برنامه‌ریزی، ارزشیابی و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن با اشاره به ارزشیابی استان‌ها و عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: سازمان دارالقرآن سال گذشته برنامه جامع نظارت بر ارزشیابی فعالیت‌های قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی را مورد بازنگری قرار داد و پس از تدوین نهایی به استان‌ها ابلاغ کرد که بر اساس آیین‌نامه اجرایی این برنامه، عملکرد قرآنی استان‌ها مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه از شهریور تا پایان سال ۱۳۹۵ تیم‌های ارزیابی، ساماندهی و به استان‌ها اعزام شدند، افزود: واحدهای تخصصی در سازمان دارالقرآن با توجه به مستندات دریافتی از استان‌ها، عملکرد هر استان را مورد سنجش قرار دادند.
صادقی با اشاره به شاخص‌های انتخاب استان‌های برتر قرآنی، خاطر نشان کرد: ۹۹ شاخص در چهار محور «برنامه‌ریزی، نظارت و توسعه تعاملات»، «توسعه کمی و کیفی آموزش‌های قرآنی»، «فضا سازی قرآنی و اجرای برنامه‌های تبلیغی و ترویجی» و «توسعه و ساماندهی مشارکت‌های مردمی و اجرای برنامه‌های حمایتی و نظارت» تقسیم بندی شده است که بر اساس این شاخص‌ها عملکرد استان‌ها ارزیابی می‌شود.
وی درباره استان‌های برتر نیز گفت: بر اساس نظرات کارشناسان و تیم اعزامی به استان‌ها ۴ استان «مازندران، همدان، مرکزی و بوشهر» به عنوان استان‌های برتر و ۶ استان «آذربایجان شرقی، یزد، خراسان جنوبی، کردستان، اردبیل و چهارمحال و بختیاری» شایسته تقدیر شدند.
مدیر دفتر برنامه‌ریزی، ارزشیابی و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن با بیان اینکه آیین‌نامه برنامه جامع ارزشیابی سال ۹۶ هم به استان‌ها ابلاغ کردیم، تصریح کرد: با توجه به بازخوردهای حاصل از اجرای آیین‌نامه در سال گذشته، این برنامه مورد بازنگری قرار گرفت و برای اجرای در سال جاری ابلاغ شد که بر اساس آن استان‌ها ارزشیابی می‌شوند و سال آینده رتبه‌بندی و نتایج ارزشیابی هر استان اعلام خواهد شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک