گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/07/30 تعداد بازدید: 47
print
آزمون روش های تدریس قرآن در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

آزمون روش های تدریس قرآن و طرح های آموزشی روز گذشته ۲۷ مهرماه با حضور مدیران و مربیان مؤسسات و خانه های قرآن در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری،  ۲۷ مهرماه آزمون روش‌های تدریس قرآن و طرح‌های آموزشی سازمان دارالقرآن با شرکت مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن و مربیان قرآنی استان در همه شهرستان‌های استان برگزار شد.
محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، در ابتدای برگزاری این آزمون در شهرکرد اظهار کرد: این آزمون با توجه به مطالب مطرح شده در کارگاه‌های آموزشی که بهار سال جاری توسط گروه آموزشی اداره امور قرآنی در مؤسسات سراسر استان برگزار شد طراحی‌شده است.
وی با بیان اینکه این آزمون به صورت هم‌زمان در شهرستان‌های سراسر استان برگزار می‌شود، افزود: محل برگزاری آزمون در ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها بوده است.
سرپرست اداره امور قرآنی استان با توجه به منابع آزمون، نمره آزمون روش تدریس را ۱۵ و ۵ نمره برای طرح درس روزانه و نمره آزمون طرح‌های آموزش عمومی را ۲۰ نمره اعلام کرد و ادامه داد: اخذ نمره ۱۴ حدنصاب لازم جهت دریافت گواهی قبولی در آزمون است.
وی با اشاره به تقدیر از سه نفر برتر هر شهرستان‌ها در این آزمون، تصریح کرد: آموزش قرائت قرآن کریم سطح ۱ تا ۳، آموزش حفظ قرآن کریم، آموزش قرآن کودکان پیش‌دبستانی، آموزش ترجمه و مفاهیم و روش تدریس و روانشناسی منابع آزمون روش تدریس و طرح‌های آموزشی استان بوده است.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک