گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/02/29 تعداد بازدید: 2712
print
اعزام ۷۰ مبلغ و مبلغه در سطح شهرستان فارسان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از اعزام روحانیون به تمای مساجد سطح شهرستان فارسان خبرداد.

 

 

به گزارش روابط عمومی کل اداره تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید حسن چراغی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از اعزام ۷۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان فارسان خبر داد.

وی در ادامه افزود: این مبلغین از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و اصفهان و اوقاف به مساجد روستایی و شهری شهرستان فارسان اعزام شدند.

چراغی در ادامه با بیان اینکه ماه رمضان ماهی است که مبلغات دینی باید فرصت رادر این ماه غنیمت شمرند، گفت: برنامه های از قبیل اقامه نماز جماعت ۳ وعده، برگزاری ادعیه، سخنرانی، کلاس قرآن، احکام و تفسیر قرآن کریم و مشاوره و تبلیغ چهره به چهره از اهم فعالیت های مبلغین در شهرستان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان در پایان خاطر نشان کرد: یکی از مسائلی که هر مبلغ بایدبه آن آگاهی کافی داشته باشد، درک مسائل روز است، آگاهی به این مسأله موجب می‌شودکه موضوع سخنرانی تأثیر عمیق‌ تری بر مخاطب بگذارد؛ چرا که درک مسائل روز اگر برای مبلغ از اهمیت برخوردار باشد، محتوای سخنرانی او را تحت تأثیر قرار داده و در گفتار وی نیز منعکس خواهد شد.

گفتنی است این تعداد اعزام مبلغ در ماه رمضان ۱۴۳۹ در شهرستان فارسان انجام شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک