گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/11/19 تعداد بازدید: 43
print
برگزاری دومین جلسه کمیته قرآن و هیئت ها های مذهبی در شهرستان اردل

به همت اداره تبلیغات اسلامی دومین جلسه کمیته قرآن و هیئت ها های مذهبی شهرستان اردل با هدف ساماندهی فعالیت ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری حجت‌الاسلام حمید بهرامی گفت: سه شنبه ۱۵بهمن دومین جلسه کمیته قرآن و هیئت های مذهبی شهرستان اردل در اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

وی افزود:در این نشست تصمصم گرفته شد که ۵ محفل انس با قرآن در ۵ نقطه شهرستان برگزار شود که محفل محوری در شهر اردل مسجد ابوالفضل (ع) است.

بهرامی بیان داشت: در روز ۲۲بهمن در جمع راهپیمایان و همچنین در محافل برگزاری انس با قرآن مسابقه ای تحت عنوان قرآن بخوان جایزه بگیر برگزار که به بچه ها و نوجوانانی که سوره های جزء سی قرآن کریم را از حفظ بخوانند جوایزی فی المجلس اهداء می‌شود.

حجت السلام بهرامی تصریح کرد: در اثنای این مسابقات کسانی که سوره ای فجر را از حفظ بخوانند هم جوایزی اهدا می‌شود.

بهرامی گفت: ما همچنین چهارشنبه ۱۶بهمن در روستای لیرآبی یک دوره آموزشی خانواده تحت عنوان پویش هم سرنوشتیم برای تسهیل کردن امر ازدواج با همکاری هیئت های مذهبی برگزار می‌کنیم.

حجت‌الاسلام بهرامی اذعان داشت: در کلیه برنامه های مذکور که در دهه مبارک فجر در شهرستان اردل برگزار می‌کنیم به نیت سردار سرافراز و پر افتخار سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم جلسات قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام بهرامی در ادامه بیان داشت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل روز پنجشنبه ۱۷بهمن مسابقه ای استعدادیابی مداحی را برگزار و نفرات اول تا سوم به استان معرفی می شوند.

وی بیان داشت: مسابقه انقلاب فاطمی در یوم الله ۲۲بهمن برگزار و به ۲۲ نفر از برگزیدگان ۲۲جایزه اهدا می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک