گفت و گو
پیوندهای تصویری

اعزام ۳۷ مبلغ از چهارمحال وبختیاری به موکب های اربعین

کارشناس ساماندهی و پشتیبانی مبلغان و ائمه جماعات اداره تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری از اعزام ۳۷ مبلغ به موکب های اربعین خبر داد و گفت: ۲۵ نفر از این مبلغان، روحانیان اداره تبلیغات چهارمحال وبختیاری و ۱۲ نفر نیز مبلغان حوزه علیمه خواهران استان ه...

ادامه مطلب
1398/07/17

اکران اختصاصی فیلم ردخون ویژه فعالان فرهنگ دینی در چهارمحال و بختیاری

کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از اکران اختصاصی فیلم ردخون ویژه فعالان فرهنگ دینی در این استان خبر داد.

ادامه مطلب
1398/07/16

مدیریت درستِ فضای مجازی و بهره بردن صحیح از آن؛ یکی از رموز موفقیت دانش آموزان صدرا در عصر امروز

رابط مدارس صدرا در چهارمحال و بختیاری یکی از رموز موفقیت دانش آموزان صدرا در عصر امروز را، مدیریت درستِ فضای مجازی و بهره بردن از این فضا به منظور بالا بردن سطح معلومات دانست.

ادامه مطلب
1398/07/04

اعزام های اربعین امسال از استان چهارمحال و بختیاری تجمیعی تر انجام می شود

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان از اعزام های اربعین امسال به صورت تجمیعی تر خبرداد.

ادامه مطلب
1398/06/27

برپایی نمایشگاه شمیم حسینی به مدت ۱۰ روز در چهارمحال و بختیاری

نمایشگاه شمیم حسینی در دهه اول محرم ۱۴۴۱ با هدف تهیه اقلام مصرفی و فرهنگی هیئت های مذهبی در استان چهارمحال و بختیاری گشایش یافت.

ادامه مطلب
1398/06/16

فعالیت گروه جهادی تبلیغی بلاغ المبین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

گروه جهادی، تبلیغی بلاغ المبین به مدت ۸ روز با ۱۱۰ نفر در مناطق محروم بازفت وشهرستان اندیکا مشغول به فعالیت تبلیغی و جهادی هستند.

ادامه مطلب
1398/06/12

تأکید مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری برعملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و گفتمان سازی در ایام ماه محرم

مدیر کل تبلیغات اسلامی ایام ماه محرم و صفر را برای گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب غنیمت برشمرد و برعملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و گفتمان سازی در این ایام تأکید کرد.

ادامه مطلب
1398/06/09

سلامت اجتماع، در گروی خانواده سالم

حجت الاسلام آزمون در دومین نشست پویش «ما یک خانواده ایم » با بیان اینکه اسلام، سلامت اجتماع را در گروی خانواده سالم می داند، گفت: یک فرد مسلمان باید درد دیگران را درد خود بداند.

ادامه مطلب
1398/06/06

دوره های تربیت استاد مشاور و آموزش همسران روحانیون مستقر در استان ها برگزار می شود

مدیر کل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری دوره های تربیت استاد مشاور و آموزش همسران روحانیون مستقر در استان ها خبر داد.

ادامه مطلب
1398/06/06

نقد تخصصی وکاربردی در بخش فرهنگی مورد توجه رسانه ها قرار گیرد

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت راهبری سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نقد ها در بخش فرهنگی باید به صورت تخصصی و کاربردی باشد تا بتوان در مسیر توسعه فرهنگی حرکت کرد.

ادامه مطلب
1398/05/30

پویش ملی' هم سرنوشتیم ' در چهارمحال و بختیاری فعال شد

پویش ملی " هم سرنوشتیم " با هدف حفظ و حراست از کیان خانواده، ترویج ازدواج آسان و رفع موانع این سنت حسنه در کشور روز پنجشنبه در شهرکرد فعال شد.

ادامه مطلب
1398/05/28

فعالیت 159 مدرسه صدرا در کشور

رئیس سازمان مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرای ولایت با بیان اینکه 159 مدرسه صدرا در کشور فعالیت دارند گفت: 2 مدرسه ابتدایی، 32 دبیرستان دوره اول و 125 دبیرستان دوره دوم وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت آموزشی و تربیتی دارند.

ادامه مطلب
1398/05/20

کارگروه فقه منابع طبیعی در استان تشکیل شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر منطقی و علمی کردن نسبت دانش حوزوی و عمل در جامعه پیشنهاد کرد کارگروه فقه منابع طبیعی در استان تشکیل شود.

ادامه مطلب
1398/05/16

مدارس صدرا مرکز رویش و خیزش بچه های مؤمن و انقلابی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی با اشاره به فعالیت سه باب دبیرستان علوم ومعارف اسلامی در شهرستان فارسان گفت: مدارس صدرا مرکز رویش و خیزش بچه های مؤمن و انقلابی است.

ادامه مطلب
1398/05/15

سازمان تبلیغات اسلامی پاتوق نیروهای جهادی، مومن و انقلابی جوان

معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بایستی سازمان تبلیغات اسلامی پاتوق نیروهای جهادی، مومن و انقلابی جوان باشد.

ادامه مطلب
1398/05/09
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک