گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/07/15 تعداد بازدید: 53
print
موفقیت دانش آموزان دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا در کنکور سراسری

رابط مدارس صدرا در چهار محال و بختیاری با اعلام خبر موفقیت دانش آموزان مدارس صدرا در کنکور سال ۹۶ گفت: ۱۶ نفر از دانش آموزان این مدارس در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، جوانبخت خدادادی رابط مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا دراداره کل تبلیغات اسلامی گفت: ۸۶ دانش آموزِ سال چهارم دبیرستان دخترانه و پسرانه ی علوم و معارف اسلامی صدرا در استان چهار محال و بختیاری، در کنکور سال ۹۶ شرکت کردند که از این تعداد ۱۰۰ در صد قبول شدند.

خدادادی افزود: دبیرستان پسرانه ی صدرا در بروجن با ۲۰ نفر دانش آموز، دبیرستان دخترانه ی صدرای بروجن با ۲۸ نفر دانش آموز و دبیرستان های دخترانه و پسرانه ی صدرا در شهرستان فارسان هر کدام با ۱۹ دانش آموز در کنکور سال گذشته شرکت کردند و با دیگر دانش اموزان به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: از ۲۸ نفر دانش آموز دبیرستان دخترانه ی صدرا در شهرستان بروجن، ۲۰ نفر، از ۲۰ نفر دانش آموز دبیرستان پسرانه ی صدرا در شهرستان بروجن ۱۴ نفر و از ۱۹ نفر دانش آموز دبیرستان دخترانه ی شهرستان فارسان ۱۷ نفر و از ۱۹ نفر دانش آموز دبیرستان پسرانه ی دبیرستان صدرا در شهرستان فارسان ۱۱ نفر، انتخاب رشته کردند و در دانشگاه های دولتی و نیمه دولتی کشور مشغول به ادامه ی تحصیل شدند.

جوانبخت خدادادی با اشاره به اینکه رتبه های دانش آموزان مدارس صدرا در مقایسه با دانش آموزان دیگر مدارس بالاتر و بهتر بود، گفت: با وجود اینکه تمامی دانش آموزان می توانستند انتخاب رشته کنند، اما ۲۴ نفر از دانش آموزان این مدارس، از رتبه ی کسب شده ی خود رضایت نداشتند و خود را برای کنکور سراسری سال ۹۷ آماده می‌کنند.

رابط مدارس صدرا در اداره کل تبلیغات اسلامی افزود: از دانش آموزان دبیرستان دخترانه ی فارسان ۴ نفر، از دبیرستان پسرانه ی فارسان ۵ نفر و از دبیرستان پسرانه ی بروجن ۷ نفر در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدند.

وی ادامه داد: ۱۲ دانش آموز در دانشگاه پیام نور و ۳۱ نفر در دانشگاه های دولتی سراسر کشور پذیرفته شده اند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک