گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/04/04 تعداد بازدید: 28
print
سازمان تبلیغات اسلامی توانسته گام های بلندی در عرصه ترویج فرهنگ دینی در جامعه بردارد

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: سازمان تبلیغات اسلامی توانسته گام های بلندی در عرصه ترویج فرهنگ دینی در جامعه بردارد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیار ی، حجت‌الاسلام سید عزیز الله میر احمدی چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ در نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه روحانیون نقش مهمی در حل مشکلات مردم در جامعه دارند، اظهار داشت: تبلیغات فرهنگ دینی و امام جماعت بودن تنها وظیفه روحانیون نیست.

وی عنوان کرد: روحانیون در عرصه‌های مختلف نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری بیان کرد: روحانیون در رخدادهای مختلف از جمله حوادث حضور فعال دارند و در تسکین آلام مردم نقش مهمی دارند.

وی بیان کرد: روحانیون حضور پر رنگی در حادثه سیل در استان‌های کشور داشته‌اند و نقش مهمی در آبادانی و حل مشکلات مردم در این مناطق ایفا کردند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با گرامیداشت سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی، بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی توانسته گام‌های بلندی در عرصه ترویج فرهنگ دینی در جامعه بردارد و در ارائه خدمات فرهنگی و دینی نقش مهمی ایفا کند.

وی با اشاره به برگزاری دو نشست با صداو سیما در راستای افزایش برنامه های ماه رمضان، بیان کرد: وضعیت برنامه های ماه رمضان در سالجاری بسیار مطلوب تر شد و بینندگان برنامه های ویژه ماه رمضان افزایش یافت.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار داشت: افزایش اعتبارات فرهنگی در استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.

سید محمد موسوی بیان کرد: افزایش اعتبارات فرهنگی زمینه ساز اجرای برنامه‌های مطلوب در عرصه فرهنگی است.

وی بیان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی بسیار مهم تر از اجرای برنامه‌های غیر فرهنگی است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: همانطور که به اعتبارات عمرانی توجه می‌شود باید به اعتبارات فرهنگی نیز توجه کرد.

وی بیان کرد: مسئولان استان باید در زمینه تخصیص اعتبارات فرهنگی توجه بیشتری داشته باشند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک