گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/03/27 تعداد بازدید: 125
print
رقابت ۴۹۸ دانش آموز برای تحصیل در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای چهار محال و بختیاری

دانش آموزان مقطع دبیرستان دوره اول و دوره دومِ شهرستان های بروجن و فارسان، برای تحصیل در مدارس صدرای چهار محال و بختیاری به رقابت پرداخت پرداختند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، جوانبخت خدادادی رابط مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا گفت: ۴۹۸ دانش آموز از پایه ششم و نهم در آزمون ورودی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در دبیرستان های دوره ی دوم شهرستان های فارسان و بروجن و دبیرستان دوره ی اول فارسان شرکت کردند.

خدادادی افزود: از این تعداد ۱۸۰ نفر در مدارس شهرستان بروجن و ۳۱۸ نفر دانش اموز در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در مدارس دخترانه و پسرانه ی دوره ی دومِ شهرستان بروجن از تعداد ۱۸۰ نفر، ۱۱۰ از دانش آموزان، دانش آموز دختر پایه ی نهم و مابقی دانش آموز پسر بودند، که در دو دبیرستان دخترانه و پسرانه به صورت مجزا در آزمون کتبی شرکت کردند.

جوانبخت خدادادی با اشاره به اینکه پذیرش دانش آموز در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا علاوه بر آزمون کتبی آزمون شفاهی و مصاحبه هم دارد، گفت: سعی ما بر این است که در این مدارس دانش آموزانی مشغول به تحصیل شوند که از نظر اخلاق هم در رتبه ی عالی باشند.

رابط مدارس صدرا افزود: علم در کنار اخلاق و متعهد بودن است که ارزش واقعی خود را پیدا می‌کند و نیروی انسانی که در درجه ی علمی بالایی باشد اما اخلاق و تعهد نداشته باشد، علم او شاید ویرانگر هم باشد.

وی ادامه داد: در دبیرستان دوره ی اول هم ۲۱۸ نفر دانش آموز پایه ی ششم در آزمون کتبی شرکت کردند که بعد از مصاحبه دو کلاس ۲۵ نفری، مجموعا ۵۰ نفر پذیرفته می شوند.

خدادادی با بیان اینکه در مدارس دوره ی دوم هم در هر مدرسه ۲۵ نفر برای پایه ی دهم پذیرفته می شوند،گفت: در شهرستان فارسان ۵۰ نفر دختر و ۵۰ نفر پسر برای کسب موفقیت و اشتغال به تحصیل در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا به رقابت پرداختند.

گفتنی است، آزمون کتبیِ ورودی مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرا پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۶ در دو مقطع دبیرستان دوره اول و دوره دوم و در پنج نقطه شهرستان های بروجن و فارسان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک