گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/01/29 تعداد بازدید: 116
print
جذب دانش آموز مناسب عامل بازدهی مدارس صدرا

رابط مدارس صدرا ی استان چهار محال و بختیاری گفت: زمانی می توانیم بازدهی خوبی در مدارس صدرا داشته باشیم که دانش آموز مناسب دبیرستان های علوم و معارف اسلامی جذب کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، جوانبخت خدادادی در نشست مشترک مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا گفت: امسال اردوی علمی در ایام نوروز با حضور و مشارکت دانش آموزان مقطع چهارم دبیرستان های دخترانه و پسرانه ی شهرستان های فارسان و بروجن برگزار شد.

خدادادی افزود: این اردوی علمی در دبیرستان دخترانه ی فارسان به مدت ۱۱ روز، در دبیرستان پسرانه ی فارسان به مدت ۱۰ روز، در دبیرستان پسرانه ی بروجن به مدت ۸ روز و در دبیرستان دخترانه ی بروجن به مدت ۷ روز برگزار شد.

وی ادامه داد: تعطیلات عید نوروز برای خانواده هایی که مرد یا زن در آن شاغل هستند، زمانی است برای مسافرت و بسیار سخت است که مدیران و مربیان به‌ویژه خانم ها که هم مهمان دارهستند و هم مدیریت خانه با آنهاست، در این ایام در مدرسه حضور پیدا کنند.

رابط مدارس صدرا ی استان چهار محال و بختیاری با تشکر از همراهی ها و حمایت های مدیر کل تبلیغات اسلامی استان از مدارس صدرا گفت: آقای داوود بهرام سری، رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در فصلنامه خانواده بشری، سال دهم، شماره ۲۶ در صفحه ی ۹۳ از حجت‌الاسلام مرتضوی و تنی چند از دیگر مدیران کل یادی کرده و از زحمات این عزیزان تشکر کرده است.

جوانبخت خدادادی گفت: آقای بهرام سری در باره ی حجت‌الاسلام مرتضوی بیان می دارد که «حاج آقا مرتضوی در چهار محال، واقعا لذت می برم، بچه های خودش معارف خواندند، می رود مدارس صدرا سر می زند، جلسه اخلاق می گذارد، با بچه ها صحبت می‌کند، ایشان میتواند نرود؛ مدارس را هم پشتیبانی می‌کند، می توانند نروند، ولی این اهتمامی که دارند و می روند یک نسل تربیت می‌شود.»

خدادادی در ادامه مصوبات جلسه قبل مدیران مدارس را قرائت و اقدامات انجام شده را پیگیری کرد و ادامه داد: برای جذب دانش آموز برای دوره های اول و دوم، دستور العملی از سازمان مدارس ابلاغ شده که مدیران کم تجربه از مدیران با تجربه استفاده کنند تا بتوانیم در سال تحصیلی آتی دانش آموزان خوبی جذب مدارس صدرا کنیم.

وی با اشاره به اینکه دروس مدارس صدرا نسبت به سایر مدارس سنگین تر است، افزود: ما زمانی می توانیم بازدهی خوبی داشته باشیم که دانش آموز مناسب دبیرستان های علوم و معارف اسلامی جذب کنیم و اگر دانش آموز مستعد و علاقمند نباشد، هم برای دانش آموز و هم مدیران و معلمان وقت تلف می‌شود و هیچ کدام بهره ای نخواهند برد.

گفتنی است، مدیران مدارس صدرای شهرستان های فارسان و بروجن یکشنبه ۲۷ فروردین ۹۶ با مدیر کل تبلیغات اسلامی در باره ی مسائل مرتبط با مدارس صدرا دیدار و گفتگو کردند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک