گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/08/01 تعداد بازدید: 46
print
برگزاری مراسم تودیع و معارفه ی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان

حجت الاسلام سید عزیز الله میراحمدی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری،  حجت‌الاسلام بت شکن از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۶ به مدت ۱۵ سال در اداره کل تبلیغات اسلامی و در مسئولیت های مختلفی همچون رئیس ادارات شهرستان های اردل، لردگان، کیار، کارشناس تشکل های دینی اداره کل، و معاونت فرهنگی و پژوهشی به تلاش و فعالیت مشغول بود.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری گفت: حجت‌الاسلام بت شکن در طول این سال ها با صبر و شکیبایی فعالیت کردو از خانواده ی وی هم تقدیر و تشکر می‌شود که پا به پای ایشان استقامت و صبر کردند و اگر حمایت خانواده نبود، وی نمی توانست این مدت در استان چهار محال و بختیاری انجام تکلیف کند.

 

 حجت الاسلام سید جعفر مرتضوی افزود: برای این تلاشکر عرصه ی دینی در هر سنگری که دوباره مشغول به فعالیت بشود، آرزوی موفقیت، شادکامی و عاقبت به خیری می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه پست معاونت فرهنگی، از پست های حساس است، افزود: حجت‌الاسلام سید عزیز الله میراحمدی که اکنون در پست کارشناس آموزش و پژوهش فعالیت می‌کند، به سرپرستی این معاونت منصوب می شود.

 

یادآور می‌شود در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از زحمات حجت‌الاسلام حسن بت شکن تقدیر شد.

 

گفتنی است، نشست ماهیانه ی کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری روز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ در تالار جلسات این اداره کل با حضور کارکنان اداره ی امور قرآنی و اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک