گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/10/14 تعداد بازدید: 1151
print
برگزاری دوره ی آموزشی کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت در چهار محال و بختیاری

رابط آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری از برگزاری دوره ی آموزشی کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت، ویژه ی مدیران پایه در این استان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری سودابه نجفی گفت: این دوره ی آموزشی به مدت ۹ ساعت ۱۱ دی ۹۶ و یکم بهمن ۱۳۹۶ به مدت دوروز در مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار می‌شود.

نجفی افزود: مدرس این دوره ی آموزشی مهندس ایمان مختاری فرد، کارشناس ارشدمهندسی itاست.

رابط آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری ادامه داد: از مدیران استانی و رؤسای دفاتر شهرستانی اداره کل تبلیغات اسلامی هفت نفراز جمله رئیس گروه برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی در این دوره ی اموزشی حضور دارند.

وی بیان کرد: دوره ی آموزشی دیگری تحت عنوان « تکنیک ها و فنون بهبود سیستم ها و روش ها» ویژه ی مدیران پایه نیز به مدت ۱۲ ساعت از تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۶ در همین محل برگزار خواهد شد.

نجفی گفت: این دوره های آموزشی جزء دوره های مدیران پایه و حین انتصاب است ودر صورتی که شرکت کننده امتیاز مشخص شده را کسب کند، علاوه بر گواهی نامه شغلی، ساعات آن در ارتقای رتبه و ارزشیابی های وی تأثیر گذار خواهد بود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک