گفت و گو
پیوندهای تصویری
1398/09/06 تعداد بازدید: 57
print
برگزاری دوره آموزش و توسعه اصول اعتقادی در شهرکرد

بخش حضوری دوره آموزش و توسعه اصول اعتقادی ویژه کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی در شهرکرد با حضور ۴۴ نفر از کارکنان این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، سودابه نجفی گفت: دوره آموزشی «آموزش و توسعه ی اصول اعتقادی» با هدف آشنایی فراگیران با فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام و تحلیل کارکردهای فردی و اجتماعی آن برای تمامی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی (مدت معین)در تمامی رشته های شغلی و پست های سازمانی برگزار شد.

نجفی افزود: این دوره به‌عنوان دوره ی اختصاصی دستگاه و با ماهیت شغلی به مدت ۲۴ ساعت مصوب و در تقویم آموزشی سال ۹۸ به استان چهارمحال و بختیاری ابلاغ شده بود که ۱۶ ساعت آن به صورت غیر حضوری و ۸ ساعت آن به صورت حضوری، روز دوشنبه ۴ آذر ۹۸ برگزار شد.

وی ادامه داد: مدرس بخش حضوری دوره، حجت‌الاسلام دکتر مهدی طاهری، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بود که مطالب و مباحث آموزشی، طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن را مطرح و تجزیه و تحلیل کرد.

کارشناس امور اداری و رابط آموزشیِ اداره کل تبلیغات اسلامی در پایان بیان کرد: شروع این دوره پنجم مرداد ۱۳۹۸ بود و آزمون پایانی دوره به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد که تاریخ آن توسط سازمان تبلیغات اسلامی اعلام خواهد شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک