گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/01/09 تعداد بازدید: 112
print
برگزاری اردوی علمی مدارس صدرای چهار محال و بختیاری درایام نوروز

رابط مدارس صدرای چهار محال و بختیاری از برگزاری اردوی علمی در مدارس دخترانه و پسرانه ی علوم و معارف اسلامی شهرستان های بروجن و فارسان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، جوانبخت خدادادی گفت: با هدف آمادگی دانش آموزان برای حضور در کنکور اردوی علمی دانش آموزان دختر و پسرِ مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای این استان از سوم فروردین 1396 با حضور 68 نفر از دانش آموزان دختر و پسر برگزار شد.

خدادادی افزود: 19 نفر از این دانش اموزان از دبیرستان دخترانه ی شهرستان فارسان، 15 نفر از دبیرستان پسرانه ی شهرستان فارسان، 22 نفر، دبیرستان دخترانه ی شهرستان بروجن و 12 نفر از دبیرستان پسرانه ی شهرستان بروجن هستند.

وی با بیان اینکه این اردوی علمی به مدت 10 روز و تا 12 فروردین 96 ادامه دارد، ادامه داد: دانش آموزان از ساعت 7:30 تا 17:45 در مدرسه حضور دارند و در باره ی مسائل درسی و کتب درسی مختلف خود بحث و مطالعه می‌کنند.

 

رابط مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری افزود: پذیرایی میان وعده ی این دانش آموزان در چهار نوبت از سوی مدرسه و پذیرایی ناهار از سوی اولیای دانش آموزان تأمین شده است.

 

خدادادی گفت: دانش آموزان چهار وعده مطالعه و چهار وعده استراحت دارند و به درخواست خود آنها روزی یک یا دو معلم به منظور رفع اشکالات به مدرسه مراجعه می‌کنند.

 

وی در ادامه هدف از اجرای این طرح را کیفیت بخشی به سیستم مطالعاتی دانش آموزان و در راستای استفاده بهینه از فرصت ها و با برنامه ریزی مدون برای آمادگی بیشتر دانش آموزان در آزمون سراسری ذکر کرد.

 

رابط مدارس علوم و مهارف اسلامی صدرا در اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری افزود: ایجاد فضای آرام، راحت و به دور از استرس و اضطراب همراه با ارائه خدمات رفاهی و مشاوره ای، مباحثه های دو و چند نفره و استفاده از وجود معلمان و مربیان با تجربه را از ویژگی های این طرح دانست.

 

وی گفت: در اجرای این طرح، با توجه به تعطیلی ایام نوروز و دید و بازدید ها، مدیران و مربیان مدارس، با وجود مشکلاتی که وجود داشت، ایثارگرانه وقت خود را وقف این برنامه کردند و از صبح تا عصر، هم پای دانش آموزان در این مراسم علمی، معنوی شرکت دارند.

خدادادی بیان کرد: ورزش به مدت نیم ساعت، و استراحت، نماز و صرف ناهار هم به مدت 2 ساعت برای دانش آموزان در چند روزه ی اعتکاف علمی، برنامه ریزی شده است.

  

گفتنی است، دانش آموزان سال چهارم دبیرستان های دخترانه و پسرانه ی علوم و معارف اسلامی صدرا در شهرستان های فارسان و بروجن 84 نفر هستند که از این تعداد 19 نفر در دبیرستان دخترانه ی فارسان، 19 نفر دبیرستان پسرانه ی فارسان، 27 نفر در دبیرستان دخترانه ی بروجن و 19 نفر در دبیرستان پسرانه ی بروجن مشغول به تحصیل هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک