گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/05/16 تعداد بازدید: 95
print

کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعزام ۵۱۰ مبلغ و مبلغه همزمان با دهه کرامت در این استان خبر داد.

اعزام ۵۱۰ مبلغ و مبلغه همزمان با دهه کرامت در چهار محال و بختیاری

کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعزام ۵۱۰ مبلغ و مبلغه همزمان با دهه کرامت در این استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، بیژن نوبخت گفت: دهه کرامت که با ولادت حضرمت معصومه (س) آغاز و پایانش به ولادت حضرت امام رضا (ع ) ختم می‌شود فرصتی مناسب به منظور ترویج فرهنگ رضوی در مناطق شهری و روستایی و عشایری استان چهارمحال و بختیاری است.

نوبخت افزود: در این باره با درخواست از اداره‌های تبلیغات اسلامی استان قم ۲۰ نفر مبلغ و از دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان ۱۰ نفر مبلغ متخصص به این استان اعزام شده اند.

وی ادامه داد: همچنین تعداد ۳۵۰ نفر از مبلغین بومی خواهر و برادر در مساجد و حسینیه های محل تبلیغ خود به فعالیت های فرهنگی و شیوه و منش رضوی پرداخته اند.

کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ئمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تعداد ۶۰ نفر روحانی مستقر و ۷۰ نفر روحانی طرح هجرت نیز در این ایام مشغول امر مقدس تبلیغ و برگزاری برنامه های فرهنگی مذهبی متنوع بودند.

گفتنی است این مبلغین از ۳مرداد۹۶ مصادف با یکم ذیقعده میلاد حضرت معصومه (س) تا جمعه ۱۳ مرداد همزمان با میلاد امام رضا علیه السلام به مدت ۱۰ روز مشغول به فعالیت بودند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک