گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/01/31 تعداد بازدید: 100
print
ارزیابی ادارات تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری

ادارات تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری در انجام فعالیت های سال ۹۵ مورد ارزیابی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری، علی اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: استان چهار محال و بختیاری دارای هفت اداره در شهرستان های شهرکرد، بروجن، لردگان، کیار، کوهرنگ، فارسان و اردل است که این ادارات به انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی می پردازند.

اسماعیلی افزود: دو شهرستان سامان و بن هم به علت نداشتن فضای مناسب و نبود ساختمان، متأسفانه فعالیت ها در این شهرستان ها به کندی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با هدف ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر و همچنین تقدیر از ادارات فعال تر در امر پیشبرد اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در استان چهار محال و بختیاری این اداران مورد ارزیابی قرار گرفتند.

کارشناس برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای اداره کل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه شاخص های ارزیابی در مباحث قرآنی، فرهنگی، اداری و مالی، خبر و مکاتبات است و بعد از پایان ارزیابی شهرستان های کیار، لردگان، بروجن، اردل، فارسان، شهرکرد و کوهرنگ به ترتیب مقام اول تا هفتم را از آن خود کردند.

گفتنی است، در نخستین نشست ماهیانه ی رؤسای ادارت شهرستان ها از ادارات اول تا سوم به نحو شایسته تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک