گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/06/12 تعداد بازدید: 115
print
آغاز ثبت نام هیئت های مذهبی در پنجمین دوره ی انتخابات شورای هیئت های مذهبی

معاون فرهنگی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری از شروع ثبت نام هیئت های مذهبی در پنجمین دوره ی انتخابات شورای هیئت های مذهبی چهار محال و بختیاری خبر داد.

 

 
آغاز ثبت نام هیئت های مذهبی در پنجمین دوره ی انتخابات شورای هیئت های مذهبی

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری،حجت الاسلام حسن بت شکن معاون فرهنکی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی درچهارمحال و بختیاری  با بیان این که دوره ی انتخابات هیئت های مذهبی در آبان ۹۶ برگزار می شود، گفت: ثبت نام نامزد های انتخابات شورای هیئت های مذهبی از ۱۰ شهریور ۹۶ به مدت یک ماه انجام می شود و افراد علاقه مند به ثبت نام می توانند با در دست داشتن مدارک خود به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها مراجعه کنند.

بت شکن افزود: از ۱۱ مهر ۹۶ به مدت ۱۹ روز یعنی تا اول آبان ۹۶صلاحیت ها ی افراد ثبت نام کننده بررسی و تأییدیه آنها اعلام می شود.

وی گفت: از اول آبان تا ۴ آبان ۹۶ زمان تبلیغات نامزد هاست و در این مدت می توانند برنامه های خود را به دیگر هیئت های مذهبی اعلام کنند و این تبلیغات تا ۲۴ ساعت قبل از انتخابات انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی ، پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری بیان کرد: انتخابات پنجمین دوره ی شورای هیئت های مذهبی ۵ آبان ۱۳۹۶ روز جمعه برگزار می شود و هیئت های مذهبی مجوز دار و هیئت هایی که در سامانه ی طوبی ثبت نام کرده اند و کد شناسایی دارند، می توانند در این انتخابات شرکت کنند و به افراد اصلح رأی دهند.

وی از مهم ترین شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به داشتن حداقل ۲۵ و حداکثر ۶۵ سال، داشتن کارت پایان خدمت، متأهل بودن، داشتن حداقل دیپلم در شهرستان ها و لیسانس در مرکز استان و حداقل سه سال سابقه ی مسئولیت هیئت که از سوی شورای هیئت های مذهبی قبل تأیید می شود، اشاره کرد.

بت شکن گفت: بعد از انجام انتخابات به مدت ۷ روز به شکایات و تخلفات احتمالی رسیدگی می شود و منتخبین نهایی به مرکز اعلام می شوند و تأیید نهایی از سوی مرکز اعلام می شود.

معاون فرهنگی ، پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری افزود: هیئت رئیسه شهرستانی در ابتدای دی ۹۶ برگزار می شود و به دنبال آن بعد از ۱۰ روز هیئت رئیسه ی استانی برگزار می شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک