گفت و گو
پیوندهای تصویری
1396/03/24 تعداد بازدید: 104
print
آزمون ورودی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

رابط مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرای چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون ورودی این مدارس در استان خبر داد.به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، جوانبخت خدادادی گفت: این آزمون در دو مقطع دوره اول و دوره دوم دبیرستان برگزار می شود.

وی افزود: برای ورودی های دوره دوم دبیرستان 75 سؤال از پنج درس زبان انگلیسی، عربی، فارسی، ریاضی و آیه های زندگی پایه نهم طراحی شده است.

خدادادی گفت: همچنین برای ورودی های دوره اول دبیرستان 75 سؤال از پنج درس زبان علوم، عربی، فارسی، ریاضی و آیه های زندگی پایه ششم طراحی شده است.

وی افزود: پس از برگزاری آزمون علمی با اعلام دوبرابر ظرفیت و انجام مصاحبه عملی برای هر مدرسه 30 نفر گزینش می شوند.

خدادادی گفت: این آزمون برای پذیرش دانش آموز در چهارمدرسه علوم و معارف اسلامی دوره دوم در شهرستان های بروجن و فارسان و یک مدرسه دوره اولی در فارسان پنج شنبه 25 خرداد 96 برگزار می شود.

گفتنی است چهار باب مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از سال 1385 در دو شهرستان بروجن و فارسان راه اندازی شده استکه 436 نفر در هشت دوره از این مدارس فارغ التحصیل شده اند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک