گفت و گو
پیوندهای تصویری
1397/08/30 تعداد بازدید: 113
print
اجلاس نماز با عنوان شیوه های جذب جوانان به نماز در شهر فارسان برگزار شد

دبیر ستاد اقامه نماز و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان از بر گزاری اجلاسیه نماز در شهر فارسان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهار محال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید حسن چراغی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان در این اجلاسیه در رابطه با جذب جوانان و نوجوانان به نماز در مساجد گفت: در کتاب آسمانی که پیغمبر خدا نزد ما اورد بسیار سفارش به بر پا کردن نماز شده است و منظور از اقامه کردن نماز تنها این نیست که خومان نماز بخوانیم بلکه باید در جامعه طوری بر خورد کنیم که بتوانیم دیگران را نیز نماز خوان کنیم.

وی در ادامه گفت: امروزه با پیشرفتی که دنیا کرده و هر روز آسیب های اجتماعی بیشتر می شوند باید با نسل جدید به گونه ای رفتار شود که خودشان مشتاق به انجام اعمال دینی شوند.

رئیس ادره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان در ادامه یادآور شد: باید فضا ها را به گونه ای آماده کنیم که حس معنویت را جوانان و نوجوانان درک کنند که خود را در برابر خالق هستی ناچیز بدانند تا با خواندن نماز خود را به پروردگار نزدیک تر کنند.

چراغی در پایان خاطر نشان کرد: این اجلاس با حضور نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد و در پایان این اجلاس از کلیه مبلغین شهرستان فارسان تجلیلی به عمل آمد.

گفتنی است این اجلاس ۲۸ آبان ۹۷ در دبیرستان دخترانه جنت فارسان بر گزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک