1395/05/10 تعداد بازدید: 97
print
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016

کاروان ورزشی ایران با حضور 64 ورزشکار در 14 رشته ورزشی برای شرکت در رقابت های المپیک ریو عازم برزیل می شود.

المپیک تابستانی 2016 به میزبانی ریو دوژانیرو برزیل از 15 مرداد ماه آغاز می شود و تا 31 مرداد ماه ادامه دارد.
 
 28 رشته ورزشی در این رقابت ها جای گرفته اند که رشته های راگبی 7 نفره وگلف برای اولین بار به برنامه های المپیک اضافه شدند.
 
ایران در این رقابت ها با ورزش تیراندازی کار خود را آغاز می کند و با کشتی آزاد به پایان می رساند.
 
برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ریو به شرح زیر است:  
 
1-بوکس
احسان روزبهانی یک شنبه 17 مرداد ساعت 18:30 مقدماتی 

 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
2-دو و میدانی:  
رضا قاسمی ،حسن تفتیان :دو 100 متر شنبه 23 مرداد ساعت 17مقدماتی /یک شنبه 24 مرداد از ساعت 3:50 بامدادنیمه نهایی وفینال  
 
لیلا رجبی: پرتاب وزنه جمعه 22مردا ساعت 17 مقدماتی
 
احسان حدادی ،محمد صمیمی: جمعه 22 مرداد پرتاب دیسک ساعت 17 مقدماتی /شنبه 23 مرداد ساعت 17 فینال 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
محمد جعفر مرادی : دو ماراتن 31 مرداد ساعت 17
 
حمید رضا زور آوند :پیاده روی جمعه 22 مرداد ساعت 22  
 
محمد ارزنده :پرش طول 23 مرداد ساعت 3:50 بامداد
 
کاوه موسوی وپژمان قلعه نویی : پرتاب چکش چهارشنبه27 مرداد ساعت 17 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
3-تکواندو:
فرزان عاشور زاده : وزن 58 چهارشنبه 27 مرداد ساعت16:30مقدماتی، از ساعت 22:30یک چهارم نهایی
نیمه نهایی پنج شنبه 28 مرداد ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد و فینال
 
مهدی خدابخشی :جمعه 29 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ازساعت 22:30 یک چهارم نهایی  
 
ونیمه نهایی ،شنبه 30 مرداد ساعت 3:30 بامداد فینال  
 
سجاد مردانی : شنبه 30 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی یک شنبه 31مرداد ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال
 
کیمیا علیزاده: پنج شنبه 28 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی جمعه 29 مرداد ساعت 3:30 شانس مجددو فینال 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 
4-تیراندازی:
الهه احمدی ونجمه خدمتی : تفنگ بادی 10 مترشنبه 16 مرداد ازساعت 16 مقدماتی ساعت 18فینال  
 
گلنوش سبقت الهی : تپانچه بادی یک شنبه 17 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی  ساعات18:30 فینال
سه شنبه 19 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت ،ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت ،فینال ساعت 23
 
پوریا نوروزیان : تفنگ بادی 10 متردوشنبه18 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی  ،19:30 فینال
 
نجمه خدمتی ومه لقا جان بزرگ: تفنگ سه وضعیت پنج شنبه 21 مرداد از ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 19:30 فینال 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 
5-تیراندازی با کمان:
زهرا نعمتی دوشنبه 18 مرداد ساعت 16:30 مرحله مقدماتی و یک شانزدهم نهایی، از ساعت 22:30 مرحله نیمه نهایی و یک شانزدهم نهایی، از 18 تا 20 مرداد رقابت دومرحله برگزار می شود.
 برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
6-شمشیر بازی:
 
مجتبی عابدینی وعلی پاکدامن چهارشنبه 20 مرداد ساعت 16 مرحله مقدماتی ویک چهارم نهایی
 
پنج شتبه 21 مرداد ساعت 1 بامداد مرحله نیمه نهایی وفینال  
 برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
7-تنیس روی میز: 
نیما ،نوشاد عالمیان وندا شهسواری یک شنبه 17 مرداد از ساعت 2:30 بامداد دور اول مردان ودور دوم زنان، ازساعت 16:30 دور دوم مردان و زنان، از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان 
 
دوشنبه 18 مرداد از ساعت 1:30 بامداد دور سوم مردان وزنان  
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 

8-کشتی:
کشتی فرنگی 24 مرداد اوزان 59 و 75 کیلوگرم حمید سوریان و سعید عبدولی از ساعت 17:30 مقدماتی ،22:30 فینال
 
اوزان 85 و 130 حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده دوشنبه 25 مرداد 17:30 مقدماتی 23:30 فینال
 
اوزان 66 و 98 امید نوروزی و قاسم رضایی ساعت 17:30مقدماتی ساعت 23:30 فینال 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
کشتی آزاد:
اوزان 57 و74 حسن رحیمی و حسن یزدانی جمعه 29 مرداد مقدماتی 17 :30 فینال 23:30  
 
اوزان 89 و125 علیرضا کریمی و کمیل قاسمی شنبه 30 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30  
 
اوزان 65 و97 میثم نصیری و رضایزدانی  یک شنبه 31 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 

9-والیبال:
ایران –آرژانتین دوشنبه 18 مرداد ساعت 6:05
 
ایران -لهستان چهارشنبه 20مرداد ساعت 12:35
 
ایران –کوبا پنج شنبه 21 مرداد ساعت 17
 
ایران – مصر شنبه 23 مرداد ساعت 17
 
ایران -روسیه دوشنبه 25 مرداد ساعت 22:30
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 

10-وزنه برداری:
دسته 85 کیلوگرم شنبه 23 مرداد از ساعت 2:30بامداد
 
دسته 94 کیلو گرم یک شنبه 24 مرداد از ساعت 2:30 بامداد  
 
دسته 105 کیلو گرم سه شنبه 26 مرداد ساعت 2:30 بامداد
 
دسته+105 کیلوگرم چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 

11-قایقرانی:  
مهسا جاور  شنبه 16 مرداد ساعت 16 روئینگ تک نفره
 
عادل مجللی کانوی یک نفره 17 مرداد 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016
 
12-دوچرخه سواری: 
آروین معظمی گودرزی، صمدپور سیدی ،قادر میزبانی، شنبه 16 مرداد استقامت جاده از ساعت 17 
 
چهارشنبه 20 مرداد تایم تریل انفرادی از ساعت 16
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 

13-جودو:  
علی رضا خجسته فر وزن 66یک شنبه 17 مرداد از ساعت17:30 مقدماتی ساعت 22:30 فینال
 
سعید ملایی وزن 81 کیلو گرم سه شنبه 19 مرداد 17 :30 مقدماتی، 22:30 فینال
 
جوادمحجوب : پنج شنبه 21 مرداد17:30 مقدماتی، 22:30 فینال 
برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016

 
14-شنا:
آریا نسیمی شاد سه شنبه 19 مرداد ساعت 22:30 مرحله گروهی
 

نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال بختیاری می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک